چهارشنبه 22 آبان 1398
تاریخ : چهارشنبه 7 آذر 1397
کد 1048

گزارشی از گرد همایی طراحان شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی

با هدف هماهنگی بیشتر ، بهره گیری از آخرین متدها و دستورالعمل های مهندسی و طراحی شبکه های توزیع و نیز به منظور مدیریت هزینه و اعتبارات شرکت، گردهمایی طراحان مدیریت های مختلف شهرستانی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی برگزارشد.
در این گردهمایی که روز چهارشنبه 30 آذرماه در محل سالن جلسات شرکت از سوی معاونت برنامه ریزی و مهندسی این شرکت ترتیب یافت، ابتداء مهندس رحمدل مدیر دفتر مهندسی و نظارت شرکت ضمن خوش آمدگویی ، رئوس و برنامه های این گردهمایی را برای حاضرین تشریح کرد.
در ادامه ، چهارتن از همکاران طراح ، به عنوان نمایندگان مدیریت های توزیع برق تابعه ، به بیان مشکلات موجود در بخش طراحی پرداختند.
سپس مهندس روشن میلانی معاون برنامه ریزی و مهندسی شرکت ، ضمن تقدیر و تشکر از حضور طراحان ، برخی ویژگی ها و الزامات طراحی شبکه های توزیع نیروی برق را یاد آوری نموده و ضمن تاکید بر بهره گی ری از آخرین بروز رسانی ها در این شاخه، به آخرین دستورالعمل های طراحی اشاره کرد.
مهندس میلانی همچنین توجه به مدیریت ایمنی ، کم تلفات بودن ، قابلیت اطمینان و حتی مدیریت هزینه و ... را در طراحی بسیار کارساز و مهم قلمداد کرد.
وی همچنین به سوالات مطروحه نیز پاسخ گفت و مشکلات مطروحه نیز مورد بحث و بررسشی قرار گرفت.
وی دربخش دوم این گردهمایی ، همکاران طراح از انبار شرکت بازدید نموده و در این بازدید مهندس میلانی در خصوص اهمیت جداسازی اقلام اسقاط و مستعمل از مبداء در مراحل پروژه های برکناری و نیز استفاده مجدد از تجهیزات برکنار شده و صیانت از منابع مالی شرکت در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی مواردی را بیان داشت.
در انتهای این گرد همایی ضمن قرائت دستورالعمل برکناری تجهیزات توسط مهندس حسین رحمدل مدیر دفتر مهندسی و نظارت ، شرکت کنندگان نقطه نظرات خودر را در راطه با بهبود و اصلاح داین دستور العمل ها بیان داشتند.

 
آلبوم تصاویرگزارشی از گرد همایی طراحان شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی

جلسه طراحان سال 97
جلسه طراحان سال 97