Aa
سه شنبه 1 بهمن 1398
تاریخ : سه شنبه 20 آذر 1397
کد 1056

گرامیداشت روز حسابدار در شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی

بمناسبت روز حسابدار، با حضور مدیر عامل ، معاون مالی و پشتیبانی، تنی چند از مدیران، رؤسا و کارکنان حسابداری مجموعه شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی، این روز گرامی داشته شد.
در مراسمی که روز چهارشنبه 14 آذر ماه در سالن آمفی‌تئاتر این شرکت ترتیب یافت، ابتدا آقای مسعودفر سرپرست معاونت مالی و پشتیبانی شرکت ضمن تبریک روز حسابدار و هفته حسابداری به کلیه همکاران خود، گفت: بنده به نوبه خود از تک‌تک شما همکاران تلاشگرم صمیمانه قدردانی می‌کنم که با جدیت و پشتکار و همپای هم، کارها را به سرانجام می‌رسانید و قطعاً با تلاش ارزشمند شماست که گزارشات دقیق و جامع به هیات مدیره داده می‌شود تا در مجامع عمومی شرکت، بتوانند ارائه و بطور شفاف پاسخگو باشند.
وی با تاکید برلزوم افزایش و بروز رسانی اطلاعات در شرکت‌های فعال همچون شرکت توزیع برق آذربایجان شرقی، گفت: اکنون شرکت‌ها، بدلیل تغییرات سازمانی، شرکت‌های چابکی هستند و همه چیز بویژه در امور حسابداری و مالی سریع و حتی دقیقه به دقیقه در حال تغییر هستند. لذا تمامی حسابداران باید ضمن افزایش آگاهی‌های علمی خود، خودشان را با علم روز حسابداری تغییر و وفق دهند.
آقای مسعودفر ضمن قدردانی از حمایت ها و نگاه ویژه مدیر عامل شرکت به موضوع دقت و حساسیت در امور حسابداری اظهار داشت که شرکت توزیع برق آذربایجان شرقی نیز قرار هست تغییراتی در جهت بروز نمودن جامع اطلاعات و چابک‌سازی داشته باشند تا اطلاعات بین واحدهای مختلف شرکت در جای جای استان، سریع رد بدل شده و بتوانند همسو با استانداردهای روز کشورمان حرکت نمایند.
در این مراسم، آقای مهندس فرج‌نیا مدیر عامل شرکت نیز طی سخنانی ضمن قدردانی از کارکنان بخش مالی و حسابداری شرکت، روز حسابدار را به آنان تبریک گفت.
وی از همکاران مالی و حسابداری به مثابه «سنگرسازان بی‌سنگر و عوامل پشت صحنه» نام برد که زحمات و خدمات آنان کمتر به چشم می‌آید.
مهندس فرج‌‌نیا با اشاره به تاکیدات رهبر معظم انقلاب در خصوص اقتصاد مقاومتی، تصریح کرد: ما باید در تمامی هزینه‌ها و فعالیت‌های فنی و اداری، این فرمان همیشگی رهبر معظم انقلاب را بطور جد مدنظر قرار دهیم.
وی در بیان اهمیت و حساسیت کار در بخش مالی شرکت اظهار داشت: اهمیت و حساسیت کار در این بخش کاملاً قابل درک است و تحلیل و تشخیص حساب‌ها با توجه به دارایی‌ها و داشته‌های شرکت، امری بسیار مهم است چرا که باید رصد بازار و تجزیه و تحلیل حساب‌ها طوری باشد که همه چیز در جای خود بطور منطقی پاسخگو باشند.
مهندس فرج‌نیا در ادامه سخنان خود با تاکید بر دقت در استفاده منابع مالی براساس فرمول‌های روز منابع مالی و حسابداری تصریح کرد که باید آفت‌ها و نقاط مبهم در روند برنامه‌های مالی کاملاً شناسایی و مورد کنکاش قرار گیرد.
وی در ادامه، با اشاره به برخی محدودیت‌ها در اقتصاد کشورمان، اظهار داشت: توقع‌ ما این است که با مدیریت‌ هزینه، برخی نگرش‌ها و روش‌ها در پیشگیری‌ از هزینه‌های زاید انجام گیرد و بتوانیم یک تحلیل و مهندسی مجدد در هزینه‌ها داشته باشیم.

 
آلبوم تصاویرگرامیداشت روز حسابدار در شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی

07
07
06
06
05
05
04
04
03
03
02
02
01
01