Aa
سه شنبه 1 بهمن 1398
تاریخ : يکشنبه 9 دي 1397
کد 1069

همزمان با هفته پژوهش و با حضور استاندار آذربایجان شرقی صورت گرفت:

تجلیل از شرکت توزیع برق آذربایجان شرقی به عنوان یک شرکت فعال در امر پژوهش و فناوری

شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی به عنوان شرکت برتر پژوهشی در میان شرکت های وزارت نیرو در استان ، مورد تجلیل استاندار آذربایجان شرقی قرار گرفت.
در نوزدهمین جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران استان آذربایجان شرقی که بمناسبت هفته پژوهش و با حضور دکتر پور محمدی استاندار آذربایجان شرقی ، روسایدانشگاهها و دستگاه های اجرایی استان در دانشگاه شهید مدنی آذربایجان برگزار شد، از پژوهشگران و فناوران مراکز پژوهشی ، دانشگاهها و دستگاههای اجرایی استان تجلیل به عمل آمد.
در این جشنواره فعالان در گروههای عمده علوم پایه ريا، فنی و مهندسی ريا، علوم انسانی ، هنر ، کشاورزی ، دامپزشکی و علوم پزشکی که بر اساس آیین نامه انتخاب پژوهشگران و فناوران برگزیده وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری و با توجه به فعالیت های پژوهشی و فناوری 5 سال اخیر ، به عنوان پژوهشگران و فناوران برگزیده استانی در هر یک از گروه های عمده آموزشی انتخاب شده بودند ، تجلیل به عمل آمد.
در این راستا شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی نیز در بین شرکت های وزارت نیرو در سطح استان به عنوان شرکت برتر معرفی و مورد تجلیل قرار گرفته و لوح تقدیری نیز به مهندس فرج نیا مدیر عامل این شرکت اعطا گردید.