Aa
يکشنبه 29 دي 1398
تاریخ : جمعه 14 دي 1397
کد 1075

دیدار مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی با فرماندهی انتظامی شهرستان مراغه و تجلیل از پرسنل خدوم این شهرستان

مهندس اکبر فرج نیا مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی با فرمانده و تنی چند از پرسنل خدوم نیروی انتظامی شهرستان ویژه مراغه دیدار و از آنان تجلیل به عمل آورد.
در این دیدار که روز دوشنبه سوم دیماه انجام گرفت ، آقایان فتاحی مدیر دفتر حراست و امور محرمانه شرکت ، حاجی زاده مدیر و تنی چند از پرسنل مدیریت توزیع برق مراغه مدیر عامل شرکت را همراهی می کردند.
در این دیدار ابتدا سرهنگ اصلانی فر فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ویژه مراغه ضمن تشکر از مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی بابت ارج نهادن به تلاش های کارکنان نیروی انتظامی ، در خصوص اهمیت برق در امنیتجامعه، بخصوص در مراسمات ملی و مذهبی بیان داشته و در این راستا از تلاش های مدیر و کارکنان مدیریت برق مراغه صمیمانه تقدیر و تشکر کرد.
وی در ادامه سخنان خود قدردانی و تشویق پرسنل خدوم و ارج نهادن به تلاش های آنان  در افزایش و بالا بردن انگیز خدمت رسانی پرسنل نیروی انتظامی را مورد تاکید قرار داد و در این خصوص هماهنگی ها، تعامل و همکار های مدیریت توزیع برق مراغه با نیروی انتظامی شهرستان ویژه مراغه را بسیار خوب توصیف کرد.
سرهنگ اصلانی فر در بخش دیگری از سخنان خود ضمن بیان عملکرد نیروی انتظامی مراغه در بحث مقابله با سارقان تجهیزات برق و انشعاب های غیر مجاز، آمادگی کامل پلیس آگاهی و کلانتری های شهرستان مراغه در بحث مقابله با معارضین شبکه ها و تجهیزات برق حتی با تماس تلفنی بصورت شبانه روزی اعلام نمود.
در این جلسه مهندس فرج نیا مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی ضمن قدردانی صمیمانه از فرماندهی و تک تک مسئولین و پرسنل تلاشگر و خدوم نیروی انتظامی شهرستان ویژه مراغه در تامین امنیت جامعه و بویژه شبکه و تجهیزات برق این شهرستان اظهار داشت: نقش نیروی انتظامی در جامعه بی بدیل و بسیار مهم و کار ساز است و بنده وظیفه خود می دانم از بابت دستگیری سارقان تجهیزات برق و تحویل آنان به مقامات قضایی توسط پرسنل تلاشگر نیروی انتظامی قدردانی وِیژه ای داشته باشم.
وی افزود : اکنون در سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و تلاش های عوامل انتظامی و امنیتی شاهد یک امنیت بی نظیر در کشورمان هستیم.
آقای فتاحی مدیر دفتر حراست و امور محرمانه شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی نیز در سخنانی با اشاره به اهمیت انرژی برق و حتی امنیت جامعه گفت :کارکنان صنعت برق به صورت شبانه روزی در خدمت رسانی به مردم شریف از هیچ کوششی دریغ نمی نمایند تا علاوه بر خانه ها و کارخانه ها ، مراکز حساسی مانند بیمارستان های و ارگان های دولتی بطور شبانه روزی دارای برق باشند.
در پایان این دیدار مهندس فرج نیا مدیر عامل شرکت با اعطای لوح تقدیر و هدایایی از فرماندهی و پرسنل خدوم نیروی انتظامی شهرستان ویژه مراغه تجلیل به عمل آورد.