تاریخ : سه شنبه 9 مهر 1398     |     کد : 1149

در شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی صورت گرفت

برگزاری جلسه اهداف راهبردی شرکت توانیر در خصوص " طرح چاوش و چشم انداز اصلاح ولتاژ شبکه

جلسه بررسی تبیین اهداف راهبردی شرکت توانیر در خصوص "طرح چاوش " در شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی برگزار شد. در این جلسه که روز دوشنبه 8 مهرماه با حضور مدیرعامل ، معاونین ، اعضای کمیته طرح چاوش شرکت و نیز در قالب ویدئو کنفرانس برای مدیران و روسا ی ادارات بهره برداری کلیه نواحی شرکت ترتیب یافت ، ابتدا مهندس اکبر فرج نیا مدیر عامل شرکت ضمن تبیین، بر اهمیت طرح چاوش ، ( چشم انداز ولتاژ شبکه ) بر لزوم تامین برق مطمئن به مردم تاکید کرده و رویکردهای شرکت توانیر و فرایندها و وظایف مسئولین و کارکنان صنعت برق در این خصوص تاکید کرد. وی پس از توضیح کلیات طرح چاوش ، با حضور مسئولین شرکت به بحث و بررسی چالش های پیش رو جهت تحویل ولتاژ مطمئن و استاندارد به مشترکین پرداخته شد.
مهندس فرج نیا داشتن برنامه لازم و اساسی را در جهت اهداف تعیین شده ناشی از قرائت کنتور مشترکین در برنامه اصلی شرکت را بسیار مهم و ضروری خواند و مسئولان ارشد و مدیران نواحی شرکت را به انجام اقدامات اصلاحی در راستای بهبود کیفیت ولتاژ مشترکین ملزم نمود.
در این جلسه مهندس جعفری جانشین معاونت بهره برداری شرکت آ خرین وضعیت کلی نواحی تابعه شرکت از لحاظ کیفیت ولتاژ استاندارد را به صورت آماری تشریح نمود.
در پایان این جلسه مقرر گردید هر یک از نواحی تابعه شرکت نسبت به بررسی تک تک مشترکین دارای ضعف ولتاژ اقدام و راهکارهای پیشنهادی در قالب اقدامات اصلاحی بهره برداری و سرمایه ای انجام پذیرد.


آلبوم تصاویردر شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی صورت گرفت

جلسه اهداف راهبردی شرکت توانیر
جلسه اهداف راهبردی شرکت توانیر
جلسه اهداف راهبردی شرکت توانیر
جلسه اهداف راهبردی شرکت توانیر
جلسه اهداف راهبردی شرکت توانیر
جلسه اهداف راهبردی شرکت توانیر
نوشته شده در   سه شنبه 9 مهر 1398  ساعت  15:38   توسط   دفتر روابط عمومی    تعداد بازدید  310
ویرایش شده در سه شنبه 9 مهر 1398 ساعت 15:49 توسط دفتر روابط عمومی
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
 
 
 
 
امروز : 37      ديروز : 1915      ماه : 37182