تاریخ : شنبه 13 مهر 1398     |     کد : 1153

انتصاب معاون جدید بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی

طی حکمی از سوی مهندس مهندس فرج نیا مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی ، مهندس وهاب رشت آبادی به عنوان معاون بهره برداری و دیسپاچینگ این شرکت معرفی شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی در جلسه معارفه ای که به همین منظور با حضور کلیه کارکنان حوزه ستادی این معاونت برگزارشد ، ضمن قدردانی صمیمانه از خدمات ارزشمند مهندس جعفری در مسئولیت جانشین معاونت بهره برداری، این معاونت را از جمله بخش های کلیدی، مهم و فنی مجموعه شرکت دانسته و گفت: خدمات این معاونت مستقیما با مردم و مشترکین در ارتباط است لذا، می توان اذعان کرد که معاونت بهره برداری به نوعی پیشانی و ویترین عملکرد شرکت محسوب می شود و پرواضح است که عملکرد آن ، نشانگر عملکرد مجموعه شرکت در پیشگاه مردم بوده و رضایت مندی آنان را بدنبال خواهد داشت.
مهندس فرج نیا در ادامه سخنان خود از مهندس رشت آبادی نیز به عنوان فردی کاردان، متخصص در حوزه فنی و شخصی خوشنام در حوزه اداری نام برده و اظهار امیدواری کرد که عملکرد معاونت بهره برداری با مدیریت وی بیش از پیش نمود داشته باشد.
در این جلسه پس از سخنان کوتاه آقایان مهندسین رشت آبادی و جعفری ، تنی چند از مدیران و کارشناسان این معاونت نقطه نظرات خود پیرامون اجرای فرآیند کارها در امور های دیسپاچینگ و بهره برداری بیان داشتند.


آلبوم تصاویرانتصاب معاون جدید بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی

معارفه و تکریم آقایان رشت آبادی و جعفری
معارفه و تکریم آقایان رشت آبادی و جعفری
معارفه و تکریم آقایان رشت آبادی و جعفری
معارفه و تکریم آقایان رشت آبادی و جعفری
معارفه و تکریم آقایان رشت آبادی و جعفری
نوشته شده در   شنبه 13 مهر 1398  ساعت  11:10   توسط   دفتر روابط عمومی    تعداد بازدید  418
ویرایش شده در يکشنبه 14 مهر 1398 ساعت 14:14 توسط آی تی شمس اسدزاده
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
 
 
 
 
امروز : 37      ديروز : 1915      ماه : 37182