Aa
چهارشنبه 2 بهمن 1398
تاریخ : سه شنبه 24 دي 1398
کد 1175

با وجود برف و کولاک شدید هیچ گونه مشکل قطعی برق در روستاها و شهرستان های آذربایجان شرقی حادث نگردید.

علیرغم بارش برف و کولاک شدید در اکثر شهرها و روستاهای آذربایجان شرقی طی دو هفته اخیر خوشبختانه با تلاش و آماده بکاری اکیپ های عملیاتی در سرتاسر استان؛ هیچ گونه قطعی برق و شبکه توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی حادث نگردید.
مهندس اکبر فرج نیا مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی ضمن اعلام این مطلب افزود: با توجه به تجارب عملیاتی و به دلیل کوهستانی و صعب العبور بودن شهرها و روستا های استان با تلاش و آماده بکاری نیروهای عملیاتی این شرکت که از ابتدای شروع فصل سرما در شرایط ویژه ای قرار دارند ، هیچ گونه قطعی شبکه ، واژگونی تیرهای برق و خاموشی در تمامی بخش ها بویژه در بخش روشنایی معابر و خانگی رخ نداده است.
وی افزود طبق دستوراتی که به کلیه ی واحد های توزیع برق تابعه داده شده است  هر گونه قطعی شبکه برق بلافاصله تعمیر و بازسازی می شود به طوریکه در بارش سنگین برف این هفته برق 7 روستا در بعضی شهرستان ها خاموش گردید که بلافاصله با حضور نیروهای تعمیراتی و عملیاتی ، این مشکل در کمترین زمان ممکن رفع گردیده است.
به گفته مهندس فرج نیا مناطق زلزله زده روستایی در شهرستانهای میانه و سراب که در برخی قسمت ها دارای شبکه برق موقت می باشد در پایداری مطمئن قرار داشته و هیچ گونه مشکل خاموشی در این مناطق وجود ندارد.