Aa
سه شنبه 14 مرداد 1399
تاریخ : يکشنبه 20 آبان 1397
کد 1038

دیدار مدیر عامل و اعضای شورای معاونین شرکت توزیع برق آذربایجان شرقی با کارکنان مدیریت برق عجبشیر

مهندس فرج نیا مدیر عامل شرکت توزیع برق آذربایجان شرقی با هدف تبین استراتژی و سیاستهای کاری خود ، به همراه اعضاء شورای معاونین این شرکت ضمن حضور در مدیریت برق عجبشیر با همکاران شاغل در این مدیریت دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار که روز سه شنبه 15 آبان ماه ترتیب یافت ابتدا مهندس حاتمیان مدیر توزیع برق عجبشیر ضمن خوش آمدگویی ، گزارشی از آخرین وضعیت عملکرد توزیع برق این شهرستان را ارائه نمود حاتمیان در پایان سخنان خود ضمن تقدیر و تشکر و با ابراز خرسندی از حضور مدیر عامل و شورای معاونین شرکت در این مدیریت افزود حضور مدیر عامل و مسئولین ارشد شرکت جهت آگاهی از مشکلات کارکنان روحیه مضاعفی را در جهت خدمت گذاری به مردم در بین کارکنان ایجاد می کند.
 در ادامه کارکنان مدیریت برق عجبشیر  در یک فضای آزاد بصورت انفرادی به بیان مشکلات و چالشهای موجود در بخش های اداری ، رفاهی و منابع انسانی پرداختند.
تبدیل وضعیت کارکنان شرکتهای پیمانکاری ، تسویه حساب مانده مرخصی و پاداش پایان کار نیروهای پیمانکاری ، تامین به موقع لباس کار ، ارتقاء بخش شغلی همکارانی که دارای مدرک تحصیلی عالی می باشند ، مشکلات مربوط به بیمه رانندگان استیجاری و همچنین مشکلات مربوط به پهنای باند اینترنت جهت استفاده از سیستم جامع و اتوماسیون اداری از جمله مواردی بود که کارکنان این مدیریت به آن اشاره نمودند.
  مهندس فرج نیا مدیر عامل شرکت نیز پس از استماع گزارشات و نقطه نظرات ارائه شده با تاکید بر اهمیت رسیدگی به مشکلات معیشتی نیروی انسانی ، خود و معاونین  شرکت را ملزم به اجرای تمامی دستورالعمل های مربوط به مسائل نیروی انسانی ، رفاهی و حق و حقوق رده های مختلف پرسنلی و شغلی دانسته و اظهار داشت ، با توجه به بخشنامه های ارسالی از طرف وزارت نیرو مبنی بر عدم هر گونه جذب نیروی انسانی قطعاً تلاش مسئولین بر این است در جاهایی که نیاز به نیروی انسانی داشته باشد از پرسنل موجود شرکت استفاده گردد.
مهندس فرج نیا همچنین در ادامه سخنان خود ضمن توصیه به انجام صرفه جویی در تمامی زمینه ها و پرهیز از انجام هزینه های زاید اداری تصریح کرد در شرایط کنونی و با وجود مشکلات ناشی از بحران اقتصادی و همچنین مشکلات تامین حقوق و مزایای پرسنل دیگر جایی برای انجام هزینه های غیر ضروری وجود ندارد .
لذا می بایست همه باهم از هد رفت منابع و انجام هزینه های زاید اجتناب نماییم
فرج نیا در پایان با ابراز خشنودی از حضور در جمع تلاشگران توزیع مدیریت برق عجبشیر از زحمات تک تک کارکنان که در جهت خدمت رسانی به مردم منطقه از هیچ تلاشی فروگذار نیستند تقدیر و تشکر نمود.

 
آلبوم تصاویر دیدار فرج نیا از مدیریت برق عجب شیر