Aa
سه شنبه 14 مرداد 1399
تاریخ : چهارشنبه 23 آبان 1397
کد 1041

دیدار مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی با فرماندار ویژه شهرستان مرند

مهندس اکبر فرج نیا مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی با آقای داود گرشاسبی معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار که روز سه شنبه 2 آبان ماه در محل فرمانداری مرند ترتیب یافت ، علاوه بر مدیر عامل آقایان علی مسعودفر معاون مالی و پشتیبانی و مهندس زاهدیان  مدیر توزیع برق این شهرستان حضور داشتند.
ابتداء مهندس فرج نیا اهمیت و اهداف برخی پروژه های در حال اجرای شرکت در این شهرستان را تشریح کرده و اظهار داشت که مهمترین هدف شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی  بهسازی شبکه ، تامین مطمئن برق برای مشترکین و نیز توسعه زیر ساخت های شهرستان در بخش انرژی برق برای بخشهای خانگی ، کشاورزی ، صنعتی و ... می باشد.
آقای گرشاسبی فرماندار شهرستان ویژه مرند نیز ضمن قدردانی از تلاش های ارزشمند مدیریت و پرسنل توزیع برق شهرستان مرند، از حضور مهندس فرج نیا در فرمانداری تشکر و قدردانی کرده و اظهار امیدواری کرد که در اجرای پروژه های توزیع برق همواره زیر ساخت های توسعه ای را مد نظر قرار دهند.
فرماندار مرند همچنین به روشنایی معابر این شهرستان و بویژه روستاها اشاره کرد تا در تخصیص چراغهای روشنایی معابر به این شهرستان توجه ویژه داشته باشد.
آقای گرشاسبی در پایان از مهندس فرج نبا جهت کمک به تامین برق مبل سازان و بویژه روستای اردکلو مواردی را درخواست   کرد .