Aa
سه شنبه 14 مرداد 1399
تاریخ : يکشنبه 27 آبان 1397
کد 1043

دیدار مدیر عامل و اعضای شورای معاونین شرکت توزیع برق آذربایجان شرقی با کارکنان مدیریت توزیع برق شهرستان ویژه مرند

مهندس فرج نیا مدیر عامل شرکت توزیع برق آذربایجان شرقی با هدف تبین استراتژی و سیاستهای کاری خود ، به همراه اعضاء شورای معاونین این شرکت ضمن حضور در مدیریت توزیع برق شهرستان ویژه مرند با همکاران شاغل در این مدیریت دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار که روز سه شنبه 22 آبان ماه ترتیب یافت ابتدا مهندس زاهدیان مدیر توزیع برق شهرستان ویژه مرند ضمن عرض خیر مقدم ، گزارش مبسوطی در ارتباط با حوزه عملکرد مدیریت برق مرند و مشکلات و چالشهای پیش رو را ارائه داد. وی در خصوص تاخیر پرداخت حق بیمه کارکنان تصریح کرد پرداخت حق بیمه توام با تاخیر که به علت عدم تامین منابع مالی علی رغم تلاش های همکاران در جذب منابع اتفاق می افتد، موجب گردیده تا اکثر مراکز درمانی از عقد قرار داد با شرکت بیمه گر خودداری نمایند و این امر موجب شده همکاران مبالغ هنگفتی را بابت درمان خود و خانوادشان پرداخت نمایند که با توجه به بالا بودن نرخ هزینه های درمانی این مساله در معیشت کارکنان مشکلات عدیده ای را  بوجود می آورد.
 زاهدیان در پایان سخنان خود ضمن تقدیر و تشکر از حضور مدیر عامل و شورای معاونین شرکت در این مدیریت افزود حضور مدیر عامل و مسئولین ارشد شرکت جهت آگاهی از مشکلات کارکنان روحیه مضاعفی را در جهت خدمت گذاری به مردم در بین همکاران بوجود می آورد.
 در ادامه این جلسه کارکنان مدیریت برق مرند در یک فضای صمیمی به بیان مشکلات و چالشهای موجود در بخش های اداری ، رفاهی و منابع انسانی پرداختند.
تبدیل وضعیت کارکنان شرکت های پیمانکاری ، تسویه حساب مانده مرخصی و پاداش پایان کار نیروهای پیمانکاری ، تامین به موقع لباس کار ، ارتقاء بخش شغلی همکارانی که دارای مدرک تحصیلی عالی می باشند ، مشکلات مربوط به بیمه رانندگان استیجاری و همچنین مشکلات مربوط به پهنای باند اینترنت جهت استفاده از سیستم جامع و اتوماسیون اداری از جمله مواردی بود که کارکنان این مدیریت به آن اشاره نمودند.
مهندس فرج نیا مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی پس از استماع گزارشات و نقطه نظرات ارائه شده با تاکید بر اهمیت رسیدگی به مشکلات معیشتی نیروی انسانی ، خود و معاونین  شرکت را ملزم به اجرای تمامی دستورالعمل های مربوط به مسائل نیروی انسانی ، رفاهی و حق و حقوق رده های مختلف پرسنلی و شغلی دانسته و اظهار داشت، محدودیت ها و مشکلات ناشی از کمبود نقدینگی با مدیریت صحیح هزینه ها و استفاده بهینه از منابع موجود قابل حل می باشد وی تاکید کرد تمامی همکاران شرکت می بایست خود را مالک شرکت بدانند و تمام تلاش خود را در جهت حیف و میل نشدن منابع بکار گیرند . فرج نیا در خصوص تبدیل وضعیت نیرو های پیمانکاری افزود با توجه به بخشنامه های ارسالی از طرف وزارت نیرو مبنی بر عدم هر گونه جذب نیروی انسانی قطعاً تلاش مسئولین بر این است در جاهایی که نیاز به نیروی انسانی داشته باشد و در صورت اخذ مجوز از پرسنل موجود این شرکتها استفاده گردد.
فرج نیا در پایان با ابراز خشنودی از حضور در جمع تلاشگران توزیع مدیریت برق شهرستان ویژه مرند از زحمات تک تک کارکنان که در جهت خدمت رسانی به مردم منطقه از هیچ تلاشی فروگذار نیستند تقدیر و تشکر نمود.