Aa
چهارشنبه 14 خرداد 1399
تاریخ : شنبه 3 آذر 1397
کد 1047

دیدار مدیر عامل و اعضاء شورای معاونین شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی با کارکنان مدیریت توزیع برق جلفا

روز سه شنبه 29 آبان ماه، مدیر عامل و اعضاء شورای معاونین شرکت با کارکنان مدیریت توزیع برق این شهرستان دیدار و به بررسی مسائل و مشکلات کارکنان این مدیریت پرداختند .
در جلسه ای که به همین منظور در مدیریت برق جلفا برگزار شد ، ابتدا یحیی محمد علیزاده مدیر برق شهرستان جلفا، ضمن عرض خیر مقدم آمار مربوط به پرسنل این مدیریت را ارائه نمود و سپس مهندس فرج نیا از زحمات بی وقفه کارکنان این مدیریت در خدمت به مردم منطقه تقدیر و تشکر نمود و در ادامه کارکنان مدیریت برق جلفا به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند .

. پرداخت مطالبات معوق کارکنان (مزایای رفاهی) .
. تبدیل وضعیت کارکنان تامین نیرو .
. مشکلات مربوط به پرداخت حق بیمه مشاغل سخت و زیان آور کارکنان تامین نیرو با توجه به تغییر کارفرما .
. بیمه عمر و حوادث کارکنان تامین نیرو .
. مشکل بیمه رانندگان استیجاری .
. شروع به کار مجدد تعاونی مصرف .
. مشکلات کارکنان حجمی .

از جمله مواردی بود که در این دیدار مطرح شد .

پس از استماع مسائل و مشکلات کارکنان ، مدیر عامل شرکت به تمامی موارد مطرح شده پاسخ داد . فرج نیا گفت : با بررسی و پایش مشکلات و نیز تدابیری که در جهت تامین منابع مالی اتخاذ شده سعی خواهد نمود نسبت به رفع برخی از مشکلات موجود اقدام نماید . وی افزود با استفاده صحیح از منابع و صرفه جویی و اجتناب از هرگونه هزینه های زاید ، می توان برخی از مشکلات معیشتی کارکنان را حل کرد .
پس از دیدار مدیر عامل با کارکنان برق جلفا کلیه معاونین و مدیران و روسای ادارات در جلسه ای که بعد از ظهر همان روز و به منظور نقد و بررسی عملکرد مدیریت برق جلفا برگزار شد شرکت نمودند ، یحیی محمد علیزاده مدیر توزیع برق شهرستان جلفا گزارش مسبوطی از عملکرد این مدیریت در حوزه های مختلف را ارائه نمود و سپس معاونین و مدیران مستقل شرکت عملکرد این مدیریت را مورد نقد و بررسی قرار دادند .