Aa
سه شنبه 14 مرداد 1399
تاریخ : شنبه 10 آذر 1397
کد 1050

دیدار مهندس فرج نیا با فرماندار و بخشدار شهرستان ملکان

فرماندار و بخشدار شهرستان ملکان با حضور در مدیریت توزیع برق این شهرستان با مهندس فرج نیا مدیر عامل و اعضا شورای معاونین شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی دیدار و گفتگو کردند .
در این دیدار که روز سه شنبه ششم آذرماه در محل ساختمان مدیریت توزیع برق ملکان ترتیب یافت مهندس خانی فرماندار و مهندس مبین بخشدار این شهرستان با حضور در مدیریت توزیع برق ملکان به بیان اهمیت فعالیتهای شرکت توزیع برق و همچنین درخواستهایی که از مهندس فرج نیا مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی داشتند پرداختند .
مهندس خانی ضمن تشکر از فعالیتهای ارزشمند مهندس اعتمادی و همکارانش در خدمت رسانی به مردم منطقه با اشاره به بازدید اخیر خود از بخش لیلان اظهار داشت ، فعالیت کارکنان توزیع برق زمان خاص نمی شناسد . وی گفت در بازدید شبانه ای که از بخش لیلان داشته از نزدیک شاهد فعالیتهای شبانه روزی کارکنان خدوم مدیریت توزیع برق بوده است .
در این دیدار همچنین فرماندار ملکان از مهندس فرج نیا درخواستهایی نمود که اهم آن بشرح زیر می باشد .
. درخواست جداسازی فیدر تغذیه برق شهر لیلان از روستاهای تابعه
. جابجایی پایه های چراغهای روشنایی معابر کمربندی شهرستان ملکان به وسط جاده
. جابجایی تیرهای موجود در محور اتوبان چهار بانده تازه احداث ملکان به مراغه
در ادامه مهندس مبین بخشدار شهرستان ملکان نیز با تشکر از خدمات بی وقفه کارکنان مدیریت توزیع برق خواستار جابجایی تیرهای ناشی از اصلاح راههای روستایی شد .
در پایان مهندس فرج نیا مدیر عامل شرکت با استماع درخواستهای فرماندار و بخشدار این شهرستان با تشکر از همکاریها و تعامل فرمانداری و بخشداری با مدیریت توزیع برق گفت تلاش خواهد کرد با بررسی تمامی جوانب و تعامل لازم با اداره کل راه و ترابری استان نسبت به حل مسائل مطروحه اقدام نماید .