Aa
سه شنبه 14 مرداد 1399
تاریخ : دوشنبه 27 اسفند 1397
کد 1102

معارفه سرپرست جدید مدیریت توزیع برق شهرستان ورزقان

طی حکمی از سوی مهندس فرج نیا مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی ، مهندس احمد فتحی به عنوان سرپرست توزیع برق شهرستان ورزقان منصوب و معرفی شد .
در جلسه معارفه مدیر برق ورزقان که در دفتر فرماندار این شهرستان برگزار شد ، مهندس حسن یحیوی فرماندار شهرستان ورزقان ضمن ابراز خرسندی از حضور مدیر عامل توزیع برق استان در فرمانداری ، از مهندس ملکی مدیر قبلی توزیع برق ورزقان ابراز رضایت کرده و وی را از جمله افراد تلاشگر و شاخص در شورای اداری شهرستان و در میان مدیران دستگاه های اجرایی این شهرستان دانست .
فرماندار ورزقان همچنین ابراز امیدواری کرد که با مدیریت جدید ، برنامه های برق شهرستان بیش از پیش با موفقیت و توسعه تداوم یابد.
در این جلسه مهندس فرج نیا مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی نیز با قدر دانی از نگاه ویژه فرماندار به صنعت برق بعنوان زیر بنای توسعه در این شهرستان ، با قدردانی از خدمات مهندس ملکی که به افتخار بازنشستگی نایل آمده است ، مهندس فتحی را به عنوان سرپرست مدیریت توزیع برق شهرستان ورزقان به فرماندار و سایر مسئولین شهرستان معرفی و وی را دارای توانمندی های شایسته در امورات فنی صنعت توزیع برق قلمداد کرد .
پس از جلسه معارفه در محل فرمانداری ، مدیرعامل به همراهی مدیر دفتر روابط عمومی شرکت ، در جمع صمیمی کارکنان توزیع برق ورزقان حاضر شده و ضمن تاکید بر هم افزایی و هم دلی میان مجموعه کارکنان شرکت ، با قدر دانی صمیمانه از خدمات مهندس ملکی ، مهندس فتحی را به عنوان سرپرست توزیع برق این شهرستان که فردی با تجربه و کاربلد در شبکه های توزیع برق می باشد به همکاران این مدیریت معرفی نمود قلمداد نمود .
آلبوم تصاویر معارفه مدیر برق شهرستان ورزقان