Aa
چهارشنبه 14 خرداد 1399
تاریخ : چهارشنبه 7 فروردين 1398
کد 1104

آماده باش اکیپ های عملیاتی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی جهت مقابله با بحران ناشی از بارش برف و باران در سطح استان

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی از آمادگی کامل اکیپ های عملیاتی این شرکت برای مقابله و مدیریت بحران ناشی از نابسامانی های جوی و بارش سنگین برف و باران در سطح استان خبر داد .
بدنبال وقوع سیل در چند استان کشور و با توجه به شرایط جوی حاکم بر کشورمان از جمله استان آذربایجان شرقی ، مهندس اکبر فرج نیا مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان ، طی دستور فوری به کلیه معاونین و مدیران حوزه ستادی و مدیران واحدهای شهرستانی سراسر مناطق تحت پوشش شرکت ، بر آماده باش کامل آنان برای مقابله با وقوع حوادث و بحران های احتمالی ناشی از بارش سنگین برف و باران ، وقوع سیلاب و سقوط بهمن در سطح استان تاکید کرد .
وی در گفتگویی ضمن ابراز همدردی با بازماندگان جان باختگان سیل شیراز و سایر استانهای کشور ، گفت: هم اکنون اکیپ های عملیاتی این شرکت در شرایط آماده باش برای تامین برق مطمئن و خدمت رسانی به مردم بزرگوار و فهیم استانی و حتی سایر استان های کشور عزیزمان می باشد .
مهندس فرج نیا افزود : مدیران و کارکنان تلاشگر این شرکت در سطح روستاهای تحت پوشش ، در بخش های فوریت برق ، مرکز کنترل و دیسپاچینگ و سامانه های فوریت های برق به صورت شبانه روزی مشغول پایش و کنترل وضعیت شبکه برق می باشند و در صورت بروز هرگونه مشکل احتمالی به دلیل شرایط نامناسب جوی ، در کمترین زمان ممکن برای رفع مشکل احتمالی پیش آمده در محل حضور بهم خواهند رساند .
وی تصریح کرد که اکیپ های فنی عملیاتی این شرکت حفظ روشنایی و تامین و توزیع برق پایدار برای مردم را از مهمترین وظایف خود می دانند و در همین راستا تمهیدات لازم پیرامون مقابله با حوادث و مدیریت پیش و حین بحران را اتخاذ نموده اند.
آلبوم تصاویر مدیریت بحران - بهار 98