Aa
سه شنبه 14 مرداد 1399
تاریخ : پنجشنبه 29 فروردين 1398
کد 1108

برگزاری آیین جشن تکلیف فرزندان همکاران در حوزه ستادی شرکت

همزمان با اعیاد شعبانیه، آیین جشن تکلیف فرزندان کارکنان حوزه ستادی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی برگزار شد.
در این مراسم که پیش از ظهر روز چهارشنبه ۲۸ فروردین ماه در سالن امفی تئاتر شرکت که با هماهنگی شورای فرهنگی و دفتر روابط ترتیب یافت، ابتدا مهندس فرج نیا مدیر عامل شرکت ضمن تبریک اعیاد شعبانیه به خانواده های حاظر در مراسم بویژه به فرزندانی که مراسم تکلیف آنها برگزار می شود، گفت : در فرهنگ اسلامی و رسوم مذهبی ما برنامه ها  و اعیاد زیادی جشن گرفته می شود و جشن تکلیف فرزندان یکی از عزیزترین این جشن هاست و روزی است که بایستی مکلف شدن فرزندانمان به اجرای احکام اسلامی و الهی را جشن بگیریم.
مهندس فرج نیا ضمن تبریک فرارسیدن سن تکلیف به فرزندان همکاران و خانواده های آنان، با بیان اینکه انسان بالغ از نظر شرعی و اجتماعی تکالیفی دارد که انسان را مقید و مکلف به انجام آن فرایض از جمله نماز و روزه نموده و او را در جایگاه بزرگان قرار می دهد که حریم  خوب و بد را با راهنمایی پدران و مادران خود رعایت می کنند.
پس از سخنان مدیر عامل ، حجت الاسلام عبادی امام جماعت شرکت نیز برخی آداب و فرایض دینی افراد مکلف را به فرزندان همکاران تبیین نمود.
در پایان این مراسم از سوی مدیر عامل لوح های تبریک و هدایایی به ۶ نفر از فرزندان پسر و ۸ نفر از فرزندان دختر همکاران حوزه ستادی تقدیم شد.
 
آلبوم تصاویر جشن تکلیف -98