Aa
سه شنبه 14 مرداد 1399
تاریخ : چهارشنبه 18 ارديبهشت 1398
کد 1116

برگزاری کلاس توجیهی پیاده سازی گام به گام و فرآیندی سیستم مدیریت کیفیت "ویرایش 2015 " در شرکت توزیع برق آذربایجان شرقی

کلاس توجیهی و راهنمایی پیاده سازی گام به گام و استقرار فرآیندی سیستم مدیریت کیفیت "ویرایش 2015 "در شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی برگزار شد.
در این کلاس که روز چهارشنبه 11 اردیبهشت ماه از سوی دفتر توسعه مدیریت و تحول اداری شرکت برگزار شد کلیه رابطین این دفتر از نواحی 19 گانه شرکت حضور داشتند.
این کلاس بدنبال دستور اکید مدیر عامل شرکت مبنی بر اجرای تمامی فعالیت های ( ستادی و مدیریت های برق نواحی ) بصورت فرآیندی ترتیب یافت که بهبود عملکرد سازمان و انجام خواسته ها و انتظارات مشتریان و ذینفعان در اسرع وقت و بدون وقفه و ارزیابی نتایج اثر بخشی فعالیت های ارائه شده را بدنبال دارد .
در این کلاس یک روزه خانم مهندس نیر جوادی کارشناس تضمین و کنترل کیفیت شرکت ، ابتداء شرح مختصری از فرآیندها را ارائه داد و سپس راهکارهای عملی شناسایی و تدوین فرآیندها را بصورت کارگاه عملی برای حاضرین اجرا و تشریح نمود.
لازم به ذکر است در پایان این کلاس توجیهی به رابطین دفتر توسعه مدیریت و تحول اداری نواحی مختلف شرکت یک ماه فرصت داده شد تا نسبت به شناسایی فرآیندها در واحدهای مربوطه بصورت عملی به همراه مدیران نواحی اقدام نمایند و در جلسه بعدی که خرداد ماه برگزار خواهد شد توسط رابطین دفتر توسعه مدیریت نسبت به ارائه آن اقدام گردد.

 
آلبوم تصاویر کلاس توجیهی پیاده سازی گام به گام و فرآیندی سیستم مدیریت کیفیت