Aa
سه شنبه 14 مرداد 1399
تاریخ : دوشنبه 3 تير 1398
کد 1129

طی حکمی از سوی مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان آذربایجان شرقی

سرپرست معاونت منابع انسانی این شرکت منصوب شد

طی حکمی از سوی مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان آذربایجان شرقی آقای سید احمد رضا منصوری کلیبر به عنوان سرپرست معاونت منابع انسانی این شرکت منصوب شد.
در جلسه معارفه ای که روز دوشنبه سوم تیر ماه با حضور مهندس فرج نیا مدیر عامل ، مهندس فخری مدیر کل دفتر توسعه منابع انسانی و امور اداری شرکت توانیر ، معاونین ، مدیران و کارکنان معاونت منابع انسانی در سالن جلسات شرکت ترتیب یافت ، مسئولین حاضر پیرامون تبین اهمیت حوزه منابع انسانی و ویژگی های صنعت برق در این حوزه به ایراد سخنرانی پرداختند .
مهندس فرج نیا مدیر عامل شرکت حوزه منابع انسانی را حوزه ای مهم در سازمان دانست که اهمیت آن برای همه کارکنان مشخص است .
وی گفت : با توجه به شرایط خاص جامعه ، شرایط منابع انسانی نیز در ابعاد مختلف اهمیت ویژه دارد و ما نیز باید در سطح شرکت نیز به سمتی حرکت کنیم که دغدغه همکاران در بخش های مختلف فنی و سازمانی تا حد امکان کمتر شده و با آموزش خاطر وظایف خدمت رسانی خود را انجام دهند.
مدیر عامل شرکت توزیع برق آذربایجان شرقی با بیان اینکه باید طوری برنامه ریزی کرد که حوزه منابع انسانی به جایگاه واقعی خود برسد و حوزه ای تاثیر گذار و مقتدر در سطح شرکت باشد.
مهندس فرج نیا آقای منصوری را که از بخش دیگر مجموعه وزارت نیرو به این شرکت آمده است ، دارای سوابق و تعهد شایسته قلمداد کرد و گفت : امیدوارم با خرد جمعی و مشارکت فکری و با همکاری تمامی کارکنان بویژه همکاران منابع انسانی ، بتواند کارهای منابع انسانی شرکت را به بهترین وجه به پیش ببرند.
وی همچنین در حضور مهندس فخری برخی دغدغه های شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی در حوزه نیروی انسانی را بیان داشته و پیرامون چگونگی ایجاد وحدت رویه برای رفع ذبرخی محدودیت ها در شرکت های توزیع برق بویژه در حوزه رفاهی کارکنان پیشنهاداتی مطرح کرد .
مهندس فرج نیا در پایان سخنان خود اکثر همکاران خود در حوزه منابع انسانی را افرادی کارا و سلیم النفس قلمداد کرده و ابراز اطمینان کرد که خدمت رسانی در معاونت منابع انسانی شرکت پویا تر از گذشته خواهد بود.
وی در پایان از خدمات 7 ماهه آقای علیرضا توحیدی اقدم در مسئولیت جانشینی این معاونت صمیمانه قدردانی کرد.
مهندس فخری مدیر کل دفتر توسعه منابع انسانی و امور اداری شرکت توانیر نیز در این جلسه صمیمی طی سخنانی نقش معاونت منابع انسانی در حوزه مدیریت شرکت را نقشی کلیدی و مهم دانست و گفت : اگر برنامه ریزی و نظم در کار منابع انسانی حاکم باشد بسیاری از مشکلات این حوزه رفع و فعالیت آن کارساز و موثر خواهد بود.
وی با بیان اینکه نگاه ها به حوزه منابع انسانی در مجموعه صنعت آب و برق کشور در گذشته سنگین بوده است، ابراز امیدواری کرد که با وجود آقای منصوری حوزه های مختلف منابع انسانی این شرکت بویژه حوزه های مهم برنامه ریزی منابع انسانی ، رفاهی ، درمان و ... با اطمینان بیشتری در راه خدمت رسانی گام بردارند.
مهندس فخری افزود : اگر بخواهیم یک سازمان و شرکتی را سرپا نگهداریم، باید دغدغه ای از سوی منابع انسانی بوجود نیاید لذا نقش معاون منابع انسانی در سطح شرکت ، در حوزه مدیریت و سایر سطوح سازمانی بسیار کلیدی است.
وی در ادامه سخنان خود لزوم استفاده از تجربیات ودانش سایر شرکت های موفق را مورد تاکید قرار داده و نیز جانشین پروری و استفاده از ظرفیت های فکری و تجربی موجود در شرکت را بسیار مهم و کارساز توصیف کرد.
در ادامه این جلسه ، آقای سید احمد رضا منصوری سرپرست جدید معاونت منابع انسانی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی نیز در سخنان کوتاهی ضمن قدردانی از حسن نیت مدیر عامل و تک تک کارکنان این شرکت نسبت به خود ابراز امیدواری کرد که با بهره گیری از ایده های نو و فکر نو بتوانند در راستای آسایش ، رفاه و تامین امنیت شغلی تک تک همکاران گام بردارند.
وی همچنین با تاکید بر استفاده از تجربیات غنی همکاران حوزه معاونت منابع انسانی و حتی یکایک همکاران حوزه ستادی و واحد های مختلف در شهرستانها اظهار امیدواری کرد که بتوانند با مشارکت جمعی به سوی رشد و بالندگی و تعالی سازمانی در این حوزه گان های موثری بردارند.

 
آلبوم تصاویر معارفه سرپرست معاونت منابع انسانی