Aa
سه شنبه 14 مرداد 1399
تاریخ : شنبه 15 تير 1398
کد 1130

بررسی مشکلات و چالشهای انبوه سازان مسکن استان در شرکت توزیع برق استان آذربایجان شرقی

جلسه بررسی مشکلات و چالشهای انبوه سازان مسکن استان با حضور مدیر عامل شرکت ، معاونین فروش و خدمات مشترکین دو شرکت توزیع نیروی بر آذربایجان شرقی و تبریز و رئیس هیئت مدیره انجمن انبوه سازان استان و تنی چند از اعضاء آن انجمن در شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی برگزار شد.
در ابتدای این جلسه که روز پانزدهم تیر ماه در محل سالن جلسات توزیع برق آذربایجان شرقی ترتیب یافت مهندس جمشید برزگر رئیس هیئت مدیره انجمن انبوه سازان استان مطالبی را در خصوص چالشهای پیش روی انبوه سازان استان مطرح نمود .
  • تاخیر تحویل پروژه های برق رسانی از سوی پیمانکاران و ضعف عملکرد آنان در اجرای پروژ های برق رسانی
  • درخواست تسهیلات بلند مدت و تقسیط هزینه های انشعاب و حل مشکلات مربوط به واگذاری زمین پست از جمله مشکلاتی بود که توسط ایشان مطرح گردید وی تصریح کرد حل موارد مذکور می تواند تحویل واحدهای مسکونی را به مردم تسریع نماید.
  • مهندس فرج نیا مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی ضمن خوش آمد گویی به حاضرین در جلسه و پس از استماع مشکلات مطروحه به تمامی موارد پاسخ داد وی در خصوص مشکلات مربوط به واگذاری زمین پست در پروژ ه های انبوه گفت چنانچه در زمان تهیه نقشه مشاوره لازم با کارشناسان شرکت های توزیع برق در مورد چگونگی و محل احداث پست ترانسفرماتور ها بعمل آید موضوع بسیار راحت حل شده و بعد از ساخت و ساز در این مورد مشکلی به وجود نمی آید.
  • مهندس منوچهری معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع برق آذربایجان شرقی نیز مطالبی را در خصوص الزامات لازم برای تامین برق پروژه های انبوه برای جمع حاضر تشریح نمود
  • در این جلسه همچنین مقرر گردید جلسه دیگری جهت نهایی نمودن و رفع مشکلات انبوه سازان و نیز ایجاد تعامل بیشتر در خصوص تامین برق پروژه های مربوطه با حضور مسئولین دو شرکت توزیع برق آذربایجان شرقی و تبریز برگزار شود.
آلبوم تصاویر جلسه با انجمن انبوه سازان استان