Aa
سه شنبه 14 مرداد 1399
تاریخ : شنبه 2 شهريور 1398
کد 1141

بهره برداری از7 پروژه برق رسانی در شهرستان ویژه مرند

همزمان با اولین روز از هفته دولت و از سوی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی صورت گرفت

در اولین روز از هفته دولت 7 پروژه برق رسانی در شهرستان ویژه مرند با اعتباری بالغ بر 28میلیارد و 720میلیون ریال با حضور امام جمعه ، فرماندار و مسئولین این شهرستان به بهره برداری رسید.
طی مراسمی که از طرف مدیریت برق شهرستان ویژه  مرند ترتیب یافت،  بهره بردای از 7 پروژه برق رسانی این شهرستان از جمله احداث پست هوایی، نصب روشنایی معابر روستایی و احداث خط 20کیلو ولت با حضور حجت الاسلام والمسلمین نعمت زاده امام جمعه، مهندس گرشاسبی فرماندار ، مهندس فرج نیا مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی ، شهردار و سایر مسئولین ادارات این شهرستان آغاز شد.
در ابتدای این مراسم مهندس فرخ نیا مدیر توزیع برق شهرستان مرند گزارشی از روند اجرای این پروژه ها را برای حاضرین ارائه نمود .
مهندس اکبر فرج نیا مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی نیز طی سخنانی ضمن تبریک هفته دولت و با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و سایر شهدای والامقام دولت، اظهار داشت که طی ایام هفته دولت، تعداد 92 پروژه برق رسانی در نقاط مختلف استان با 370 میلیارد ریال اعتبار مورد بهره برداری قرار می گیرد که 7 پروژه مهم آن در این شهرستان با حدود 28 میلیارد و 720 میلیون ریال می باشد.
وی اظهار اطمینان کرد که تلاشگران صنعت برق بتوانند در تامین برق پایدار برای سرمایه گذاران بخش های تولید، صنعت، کشاورزی و خانگی و ... بیش از پیش خدمتگزاری نمایند.
در این مراسم همچنین مهندس گرشاسبی فرماندار شهرستان ویژه مرند نیز در سخنانی ضمن تبریک هفته دولت، از تلاش های بی شائبه مسئولین شرکت توزیع برق استان آذربایجان شرقی علی الخصوص از توجه ویژه مهندس فرج نیا و تلاش و کوشش های شبانه روزی مدیریت و کارکنان خدوم مدیریت توزیع برق مرند در جهت انجام تدابیر و اقدامات لازم بمنظور عبور از بحران پیک تابستان و اجرای بموقع سایر طرح ها تشکر و قدردانی کرد .

 
آلبوم تصاویر افتتاح پروژه های مرند در هفته دولت سال 98