Aa
سه شنبه 14 مرداد 1399
تاریخ : دوشنبه 1 مهر 1398
کد 1147

توزیع لوازم التحریر برای دانش آموزان از محل صرفه جویی حذف قبوض برق

همزمان با آغاز سالتحصیلی جدید از سوی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی توزیع 2000 بسته نوشت افزار به دانش آموزان مناطق محروم از محل صرفه جویی حاصل از حذف قبوض کاغذی برق انجام گرفت.

همزمان با زنگ مهر و آغاز سالتحصیلی جدید تعداد 2000بسته آموزشی از محل صرفه جویی حاصل از حذف قبوض کاغذی برق توسط شرکت توزیع برق آذربایجان شرقی در بین دانش آموزان مناطق محروم این استان توزیع گردید.
مهندس اکبر فرج نیا مدیر عامل و رییس هیئت مدیره شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی ضمن اعلام این مطلب گفت : به دنبال عملیاتی شدن طرح ملی حذف قبوض کاغذی برق و صرفه جویی ناشی از آن ، این شرکت با هماهنگی شرکت توانیر در قالب یک برنامه خیرخواهانه ، نسبت به تهیه نوشت افزار ایرانی به ویژه دفترچه های کاغذی حدود 2000 دانش آموز کم بضاعت در مناطق تحت پوشش شرکت اقدام نموده وبا هماهنگی دفتر روابط عمومی این شرکت توزیع می کند.                               
وی افزود در اولین گام از این اقدام خداپسندانه ، مهندس منوچهری معاون فروش و خدمات مشترکین به همراه همکاران دفتر روابط عمومی و مدیریت مصرف شرکت در یکی از روستاهای شهرستان شبستر ، حاضر و همزمان با آغاز سالتحصیلی جدید بخشی از این بسته ها را در بین دانش آموزان  عزیز این روستا توزیع نمودند.                            
در همین راستا معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی اظهار داشت که سالانه در کشورمان برای تامین کاغذ مورد نیاز قبوض برق حدود 12 هزار اصله درخت قطع می شد که با تغییر روش ارائه صورتحساب برق به مشترکین از حالت کاغذی به دیجیتال ، حرکت موثری با هدف حفظ محیط زیست انجام شده است.
آلبوم تصاویر توزیع لوازم التحریر