Aa
جمعه 17 مرداد 1399
تاریخ : سه شنبه 9 مهر 1398
کد 1150

حضور مدیر عامل و معاونین شرکت توزیع برق آذربایجان شرقی در مدیریت توزیع برق بستان آباد

دیدار مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی با فرماندار شهرستان بستان آباد و کارکنان مدیریت برق این شهرستان
درادامه بازدیدهای مدیرعامل و اعضای شورای معاونین شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی از مدیریت های توزیع برق نواحی تابعه این شرکت ، روز سه شنبه 9 مهرماه از مدیریت توزیع برق شهرستان بستان آباد بازدید به عمل آمد.               
در این بازدید ابتدا مهندس فرج نیا مدیر عامل شرکت به همراهی معاونین و مدیران دفاتر مستقل با حضور در اتاق های مختلف   همکاران با آنان دیدار کرده و در جلسه دیدار عمومی با کارکنان این مدیریت به امورات آنان رسیدگی کرد.                        
در این دیدار ابتدا مهندس اصغری مدیر توزیع برق شهرستان بستان آباد گزارشی از عملکرد این مدیریت را در بخش های فنی و غیر فنی ،اداری و خدمات مشترکین و تکریم ارباب رجوع ارائه داد.                                                                        
وی همچنین فعالیت های این مدیریت در اجرای طرح مدیریت قبض سبز و حذف قبوض کاغذی را نیز تشریح نمود.                   
در ادامه مشکلات کارکنان این مدیریت در بخش های مختلف شغلی ، رفاهی حقوق و دستمزد ، باز نشستگی و ... مطرح شده و پس از بیان نقطه نظرات معاونین و مدیران حاضر در جلسه ، توسط مهندس فرج نیا به موضوعات مطروحه رسیدگی شد.               
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی همچنین ضمن تاکید بر رسیدگی به موقع و با دقت به امورات مردم ، رفع مشکلات همکاران را از اولویت های مهم این شرکت قلمداد کردووی گفت : مشکلات اداری و معیشتی همکاران یکی از دغدغه های اصلی و مهم مدیریت شرکت  و در رفع آن تا آنجا که امکان باشد از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی پس از دیدار با کارکنان مدیریت توزیع برق بستان آباد ، با حضور در فرمانداری این شهرستان با فرماندار بستان آباد نیز دیدار و گفتگو کرد.                                                             
در این دیدار که در دفتر فرماندار ترتیب یافت ، پس از خوش آمدگوئی توسط فرماندار ابتدا مهندس فرج نیا مدیرعامل شرکت توزیع برق آذربایجان شرقی ، پیرامون عملکرد و فعالیت های این شرکت در شهرستان بستان آباد مواردی را مطرح کرده و این شهرستان را جزو مناطقی دانست که فعالیت های صنعت برق به ویژه بخش توزیع نیروی برق به صورت گسترده در آن انجام می گیرد.     
وی همچنین اقدامات این شرکت را در توسعه و بهسازی و اجرای پروژه های شبکه برق را تشریح و به برنامه های این شرکت در خصوص طرح ملی قبض سبز و حذف قبوض کاغذی برق اشاره نمود.  در این جلسه دکتر سید علی موسوی حسینی فرماندار شهرستان بستان آباد نیز ضمن قدردانی از عملکرد مهندس اصغری و همکاران ایشان در مدیریت برق بستان آباد در رسیدگی به امورات اهالی شریف منطقه در بخش های شهری و روستایی ، از حضور مهندس فرج نیا و معاونین ایشان و پیگیری برنامه های اجرائی صنعت برق در این شهرستان قدردانی کرد.               
فرماندار شهرستان بستان آباد همچنین ضمن تاکید بر اهمیت صنعت برق در توسعه همه جانبه و تولید ملی ،خواستار توجه بیشتر به افزایش و توسعه زیرساخت های صنعت برق در این شهرستان شد وی همچنین با بیان برخی مشکلات از جمله ایجاد تمهیدات ویژه و همکاری همه جانبه جهت پیش گیری از سرقت ادوات شبکه برق رسانی و نیز تعیین تکلیف مشترکینی که در حوزه فعالیت شرکت توزیع نیروی برق تبریز می باشند را خواستار شد که تمامی این مشترکین زیر نظر حوزه خدمات رسانی شرکت توزیع برق آذربایجان شرقی و مدیریت توزیع برق شهرستان بستان آباد قرار گیرند.
آلبوم تصاویر شورای معاونین در شهرستان بستان آباد