Aa
سه شنبه 14 مرداد 1399
تاریخ : چهارشنبه 24 مهر 1398
کد 1157

دیدار مدیرعامل شرکت توزیع برق آذربایجان شرقی با امام جمعه و فرماندار شهرستان بناب

درچهارچوب بازدیدهای مدیرعامل و شورای معاونین شرکت توزیع برق آذربایجان شرقی از مدیریتهای برق شهرستانها، روز سه شنبه بیست و سوم مهرماه مهندس فرج نیا ضمن بازدید از مدیریت برق بناب با امام جمعه و فرماندار این شهرستان نیز دیدار کرد.
مهندس فرج نیا در این دیدار ضمن تشکر از امام جمعه بناب به جهت همکاریهای ایشان در ترغیب مردم به رعایت الگوی مصرف در ایام پیک، بار گزارشی اجمالی از عملکرد این شرکت در 18 شهرستان تابعه ارائه نمود.
در این دیدار حجت الاسلام باقری بنابی ضمن ارج نهادن به حضور مهندس فرج نیا در شهرستان بناب از عملکرد خوب مدیریت برق بناب در امر خدمت رسانی به مردم این شهرستان اظهار رضایت نمود.
باقری بنابی با اشاره به اهمیت انرژی الکتریکی در زندگی مردم و وابستگی مردم به این نعمت مهم گفت :کارکنان شرکت توزیع برق، مسئولیت مهم و خطیری دارند و نور و روشنایی را به زندگی مردم ارزانی می دارند بنابراین بایستی قدر این نعمت مهم را بدانیم.
پس از دیدار با امام جمعه بناب ، مهندس فرج نیا با حضور در فرمانداری این شهرستان با مهندس رفیعی فرماندار بناب نیز دیدار و گفتگو کرد در این دیدار که رئیس شورای اسلامی این شهرستان نیز حضور داشت ، مسائل و مشکلات پیرامون همکاریهای متقابل مورد بحث و بررسی قرار گرفت؛ وصول بهای برق مصرفی ادارات و بیمارستانها  و جابجایی تیرهای بتنی حاصل از تعریض خیابانها از جمله مواردی بود که در این دیدار مورد بحث و گفتگو قرار گرفت .
در ادامه این برنامه فشرده کاری، مهندس فرج نیا به همراه شورای معاونین با حضور در جمع صمیمی کارکنان مدیریت برق بناب ضمن تشکر از تلاش بی وقفه آنان در خدمت رسانی به مردم پیام، تشکر و رضایتمندی امام جمعه و فرماندار این شهرستان را به کارکنان خدوم و زحمتکش مدیریت برق بناب اعلام نمود.
رسیدگی به مشکلات کارکنان و بررسی و تجزیه و تحلیل مسائل و درخواست های کارکنان این مدیریت از دیگر اقداماتی بود که در این بازدید بعمل آمد.
برنامه پایانی این بازدید ، به جلسه کاری با مدیر و روسای ادارات این مدیریت اختصاصی داشت که در آن ، عملکرد مدیریت برق بناب در محورهای مختلف اداری و تخصصی مورد ارزیابی قرار گرفت.
آلبوم تصاویر دیدار مدیر عامل از برق بناب