Aa
چهارشنبه 14 خرداد 1399
تاریخ : يکشنبه 28 مهر 1398
کد 1159

بازدید مدیرعامل و اعضاء شورای معاونین شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی از انبار مرکزی

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی به همراه اعضای شورای معاونین با حضور در انبار مرکزی شرکت از فعالیت ها و اقدامات این حوزه بازدید کرد .

به گزارش دفتر روابط عمومی، مهندس اکبر فرج نیا پس از حضور در محل انبار ها و کارگاه تولید تیر بتنی شرکت در نشست جانبی این بازدید که روز یکشنبه 28 مهر ماه صورت گرفت، ضمن تقدیر از تلاش و زحمات  ارزشمند همکاران در امور انبارها و کارگاه تولید تیر بتنی در خصوص نظم و چابکی حاکم بر این بخش از فعالیت های شرکت گفت: استفاده بیشتر از ظرفیت های پشتیبانی و تامین کالا و تجهیزات در شرکت با توجه به انتظارات ذی نفعان و سطح نیازهای نواحی تابعه لازم می باشد که بایستی به بهترین نحو در دستور کار قرار گیرد.

مهندس فرج نیا همچنین با اشاره به هوشمند سازی و الکترونیکی شدن فرآیند زنجیره تامین و لجستیک اقلام و کالاها در شرکت گفت: چابکی در پاسخگویی به نیاز واحدهای مختلف  ضروری است و همکاری سایر حوزه ها در این امر مورد انتظار می باشد. وی در پایان سخنان خود تاکید کرد: ارزشمندترین سرمایه ،تلاش صادقانه همکاران در هر نقطه از شرکت با هدف ارائه خدمت بی منت و وظیفه مدار به مردم فهیم و ارزشمند می باشد.