Aa
سه شنبه 14 مرداد 1399
تاریخ : پنجشنبه 2 آبان 1398
کد 1163

دیدار صمیمی مدیر عامل شرکت با کارکنان مدیریت توزیع برق شبستر

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان آذربایجان شرقی در ادامه بازدید های اداری خود از مدیریت زیر مجموعه این شرکت، روز سه شنبه اول آبان ماه از مدیریت توزیع برق شهرستان شبستر بازدید و با مسئولین و کارکنان این مدیریت دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار که با حضور کلیه کارکنان این مدیریت ترتیب یافت، ابتدا مهندس زاهدیان مدیر توزیع برق شبستر ضمن خوش آمد گویی به مدیرعامل و اعضاء شورای معاونین شرکت، از خدمات ارزشمند بی شائبه کارکنان تلاشگر مدیریت برق شبستر تشکر و قدردانی کرده و گزارشی از عملکرد و فعالیت های انجام شده را ارائه نمود.
سپس مهندس فرج نیا مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی پس از استماع گزارش عملکرد شرکت در حوزه های مختلف فنی و اداری ، ضمن تقدیر و تشکر صمیمانه از تلاش شبانه روزی کارکنان در خدمت رسانی به مردم بزرگوار منطقه، گفت: مدیریت توزیع برق شبستر از جمله یکی از مدیریت هایی است که دارای محیطی آرام و بدون دغدغه ، اما توام با شور و نشاط خدمات رسانی است.
وی با اشاره به اینکه کارکنان برق شبستر همواره با روشنایی و کلمه مقدس " نور " در خدمت مردم هستند این جایگاه را جایگاهی بسیار ارزشمند قلمداد نمود.
مهندس فرج نیا افزود: در حوزه وزارت نیرو شاخه برق اموری است که با دیدن دکل ها و پایه های گسترده در مناطق صعب العبور و سایر تاسیسات بزرگ، عظمتی ویژه دارد و اینکه افتخار بزرگ برای کارکنان مجموعه صنعت برق است.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی تصریح کرد : گذشتگان صنعت برق این امانت را به ما داده اند و ما باید بخوبی آن را پاس داشته و بر اساس تاکیدات دینی این امانت را به آیندگان تحویل دهیم و قطعا کارکنان بخش توزیع برق که در پیشانی حوزه خدمت رسانی صنعت برق قرار دارند کاملا باید دقت بیشتری به خرج بدهیم چرا که مردم به ما اعتماد کامل دارند و مامورین و کارکنان ما در مواجهه با مردم باید این اعتماد را بخوبی پاس داشته و محافظت نمایند.
مهندس فرج نیا مشتریان را ولی نعمت کارکنان صنعت برق دانسته و گفت: بر ما واجب است تا کلمه "حق با مشتری است"را در سراسر شرکت جاری ساخته، با مردم مهربان بوده و منافع آنان را با رعایت دقیق قوانین و مقررات پاس داشته و با روش های نوین به عنوان مثال، آن ها را با حداقل زمان نسبت به درخواست انشعاب در انتظار نگذاریم.
در پایان این نشست صمیمی جمعی از کارکنان مشکلات و دغدغه های خود در بخش های شغلی، رفاهی، درمانی، اداری، بازنشستگی و فنی خود را بیان داشتند.