Aa
سه شنبه 14 مرداد 1399
تاریخ : چهارشنبه 27 آذر 1398
کد 1170

دیدار صمیمی مدیر عامل و معاونین شرکت توزیع برق آذربایجانشرقی با کارکنان مدیریت برق شهرستان هریس

مهندس فرج نیا بر تکریم ارباب رجوع ، رسیدگی به موقع به امور مردم را امری بسیار جدی و از اهداف مهم شرکت قلمداد کرده و بر تحقق بیش از پیش رضایتمندی مردم تاکید کرد .
مدیر عامل و اعضای شورای معاونین شرکت توزیع نیروی برق آذربایجانشرقی در ادامه بازدیدهای دوره ای خود از واحدهای تحت پوشش این شرکت ، روز سه شنبه 26 آذرماه با حضور در مدیریت توزیع برق شهرستان هریس با کارکنان این مدیریت دیدار کردند. دراین دیدار صمیمی ، مهندس  فـرج نیا مدیر عامل شرکت ضمن قدردانی از تلاش و جدیت کارکنان خدوم مجموعه مدیریت برق شهرستان هریس در تامین مطمئن انرژی برق در شهرها و روستاهای این شهرستان ،  تکریم ارباب رجوع ، رسیدگی به موقع به امور مردم را امری بسیار جدی و از اهداف مهم شرکت قلمداد کرده و بر تحقق بیش از پیش رضایتمندی مردم تاکید کرد .
مهندس فــرج نیا در بخش دیگری از سخنان خود به طرح ملی حذف قبوض کاغذی اشاره کرد و گفت : لازم است روند آموزش دقیق نحوه پرداخت هزینه برق مصرفی از طریق درگاه های اینترنتی به ساده ترین و بهترین شکل به اقشار مختلف مردم به طور مستمر ادامه یابد تا به نتیجه مطلوب و دلخواه صنعت برق دست یابیم و در چنین شرایطی موضوع وصول مطالبلات نیز تسهیل خواهد شد .
مدیر عامل شرکت افزود :  با تحقق کامل این طرح  ملی ، صرفه جویی و بهره وری بسیار خوبی نیز در سطح شرکت و کل مجموع صنعت برق حاصل خواهد شد. در این جلسه مهندس بشیری مدیر توزیع برق شهرستان   هریس نیز گـزارشی از فعالیت ها و اقدامات این مدیریت در بخش های اداری ، فنی ، خدماتی و مالی را ارائـه داد همچنین پس از بیان نقطه نظرات معاونین شرکت ، تنی چند از کارکنان مدیریت برق  هریس  پرسش ها ونظرات خود را درباره  موضـوعات  رفاهی  ، خدماتی  ،  بازنشستگی ، درمـانی و ... مطـرح  نمودند که توسط مدیرعامل و معاونین  مربوطه پاسخ داده شد . در پایان این دیدار صمـیمی از سوی مدبر عامل شرکت به تنی چند از همکاران لوح های تقدیر و هدایایی تقدیم شد.