Aa
سه شنبه 14 مرداد 1399
تاریخ : پنجشنبه 5 دي 1398
کد 1173

قدردانی ویژه استاندار آذربايجان شرقی از مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربايجان شرقی

استاندار آذربايجان شرقی با اعطای لوح سپاس به مهندس اکبر فرج نیا مدیرعامل شرکت توزیع برق از فعالیت ها و تلاش های مستمر و شبانه روزی وی در خدمت رسانی به زلزله زدگان شهرستان های میانه و سراب صمیمانه ابراز قدردانی کرده است .
دکتر محمد رضا پور محمدی استاندار آذربايجان شرقی با اعطای لوح سپاس به مهندس اکبر فرج نیا مدیرعامل شرکت توزیع برق از فعالیت ها و تلاش های مستمر و شبانه روزی وی در خدمت رسانی به زلزله زدگان  شهرستان های میانه و سراب  صمیمانه ابراز قدردانی کرده است .
دکتر پور محمدی در این لوح تقدیر که به تعدادی از مدیران دستگاه های دولتی در استان اعطاء نموده ، این خدمت رسانی را موید نیت پاک مدیران در تحقق اهداف عالی سازمان ها در جهت کاهش آلام مصیبت دیدگان و آرامش و آسایش این عزیزن قلمداد کرده است .
شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی در اولین دقایق پس از وقوع زلزله با برنامه ریزی منظم و با استقرار شبانه روزی اکیپ های عملیاتی و امدادی ، موفقیت های شایسته ای را در خدمت رسانی به موقع به زلزله زدگان انجام داده و همواره مورد تقدیر مسئولین وزارتی و استانی قرار گرفته است.
شایان ذکر است با وجود خسارت قابل توجه به شبکه برق در چندین روستای این استان شرکت توزیع برق آذربایجان شرقی جزو اولین شرکتهایی بود که نسبت به ترممیم  وپایدار نمودن برق این مناطق اقدام نمود