Aa
يکشنبه 10 اسفند 1399
تاریخ : سه شنبه 21 بهمن 1399
کد 1262

به مناسبت سالروز ولادت با سعادت دخت گرامی پیامبر اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) صورت گرفت:

گرامیداشت "روز زن و مقام مادر" در شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی
به مناسبت بیستم جمادی الثانی سالروز ولادت با سعادت دخت گرامی پیامبر اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) و بزرگداشت روز زن و مقام مادر، مراسمی در شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی برگزار شد.
 در این مراسم که با رعایت پروتکل های بهداشتی در تالار اجتماعات این شرکت با حضور مدیرعامل، معاونین، تنی چند از مدیران و بانوان شاغل در حوزه ستادی شرکت ترتیب یافت، ابتدا حجت‌الاسلام عبادی امام جماعت شرکت، طی سخنانی ضمن گرامیداشت میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س)، برخی خصوصیات متعالی اخلاقی، اجتماعی، همسرداری و فرزندپروری این بانوی بزرگ اسلام را برای حاضرین تشریح کرد.
 در ادامه این مراسم، مهندس اکبر فرج نیا مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی با تبریک میلاد دخت گرامی پیامبر اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) و چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، به ویژگی‌های ولایتمداری آن بانوی بزرگوار اشاره کرد و گفت: بی‌تردید، با حضور شما بانوان بزرگوار همکار، لحظه لحظه این مراسم نوید بخش و تداعی کننده عفت و پاکدامنی و جلوه‌ای از نقش آفرینی بانوان متعهد و متخصص در تمام عرصه‌های خانواده و سازمان و بویژه صنعت خدمت رسان برق می باشد.
 مهندس فرج نیا در ادامه سخنان خود تصریح کرد: برای اینجانب مایه بسی مسرت و سربلندی است که قدردان همکاران گرانقدری باشم که در نقش مادر، همسر و همکار در کمال نجابت، درایت و توانمندی، به ایفای مسئولیت های خانوادگی و اجتماعی خود می پردازند.
 در ادامه این مراسم، سوالات مسابقه کتبی که پیرامون زندگی گهربار حضرت فاطمه زهرا (س) و همچنین به مناسبت دهه مبارک فجر در میان حاضرین توزیع شده بود، برگزار و به شش نفر جوایزی اهدا گردید.
 پس از سخنان مدیرعامل، به هر یک از بانوان همکار، یک شاخه گل و هدایایی تقدیم شد.
 به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی در مدیریت های تابعه در شهرستان‌های حوزه خدمت شرکت نیز، مراسمات مشابهی با حضور بانوان همکار شاغل برگزار گردید.
 بر پایه همین گزارش، در شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی تعداد 59 نفر همکار زن مشغول به کار هستند.
 شایان ذکر است شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی امسال در یک اقدام  شایسته و به منظور گرامیداشت هرچه بهتر "روز زن و مقام مادر"، لوح های تقدیر جداگانه‌ای به کلیه همسران همکاران و مادران همکاران مجرد (به تعداد قریب به 1600 نفر) با امضای مدیرعامل شرکت اعطاء نمود.