Aa
دوشنبه 23 فروردين 1400
تاریخ : يکشنبه 24 اسفند 1399
کد 1274

از سوی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی و با همکاری مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی آذربایجان برگزار شد:

دوره "استاندارد آموزش اپراتوری بالابرهای بوم عایق" برای جمعی از اپراتورهای شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی برگزار شد.
در این دوره آموزشی که از سوی دفتر آموزش و برنامه ریزی نیروی انسانی و طی روزهای ۲۵ لغایت  ۲۹ بهمن ماه به مدت ۴۸ ساعت آموزشی در محل مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق آذربایجان ترتیب یافت، تعداد ۱۴ نفر از همکاران و اپراتور بالابر شاغل در مدیریت های توزیع برق شهرستان های مراغه و مرند حضور داشتند.
 به گزارش دفتر آموزش و برنامه ریزی نیروی انسانی شرکت توزیع برق آذربایجان شرقی در این دوره آموزشی که با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزارشد، مهندسین جواد غلامی، عبدالرضا رحیمی و عبدالله امیریان از اساتید برجسته آموزش ایمنی و بالابرهای عایقی مدرسی این دوره را برعهده داشتند.
 مدرسان این دوره آموزشی ضمن تشریح و تبیین کامل استانداردهای ایمنی پیرامون موارد مذکور، بالابر عایق را یکی از ابزارهای فرمان از نزدیک قلمداد کردند که در صورت سرعت دسترسی ایمن به این ابزار، دیگر نیازی به سکوی عایق نیست.
 شرکت کنندگان همچنین راهکارهای استفاده موثر و ایمن از بالابرهای بوم عایق را به صورت تئوری و عملی فراگرفتند.
 گفتنی است بالابرهای بوم عایق در انواع مختلفی وجود دارد که قسمت بوم آن به صورت بازویی،  کشویی و متصل شونده هستند که در صورت تست و تایید عایق آن از سوی کارشناسان امر، قابل بهره برداری می باشند.