سه شنبه 7 تير 1401
تاریخ : شنبه 10 ارديبهشت 1401
کد 1380

حضور چشمگیر کارکنان شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی در راهپیمایی روز جهانی قدس

کارکنان مومن و روزه دار شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی در تبریز و شهرستانهای مختلف استان در راهپیمایی عظیم روز جهانی قدس حضوری چشمگیر داشتند.
همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس، مدیر عامل و جمع کثیری از مدیران و کارکنان این شرکت همپای سایر هموطنان در این راهپیمایی شرکت کرده و ضمن بیعت مجدد با آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ، جنایات رژیم اشغالگر قدس بر ضد مردم مظلوم فلسطین و نیز توطئه ها و تظلم استکبار جهانی و ایادی آنها در منطقه بر علیه مسلمانان، خصوصاً مردم مظلوم فلسطین، سوریه ، یمن و ... را محکوم کردند.
در تبریز نیز مهندس فرج نیا مدیرعامل و جمع کثیری از کارکنان و مدیران حوزه ستادی شرکت توزیع برق آذربایجان شرقی با حضور در میدان شهید بهشتي تبریز همپای سایر مدیران و کارکنان صنعت آب و برق به سمت میدان مصلی راهپیمایی کرده و با حضور درجمع مردم انقلابی تبریز، در این راهپیمایی حضور فعال داشتند.
کارکنان خدوم شرکت همچنین پس از پایان راهپیمایی بصورت منسجم با حضور در میعادگاه نماز جمعه مصلی اعظم حضرت امام خمینی (ره) و در مصلی نماز جمعه سایر شهرستان‌های استان، در نماز وحدت آفرین جمعه مشارکت کردند.