سه شنبه 7 تير 1401
تاریخ : دوشنبه 23 خرداد 1401
کد 1382

برپایی "میز خدمت" شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی در محل برگزاری نماز جمعه تبریز

در راستای خدمت رسانی، تکریم ارباب رجوع و پاسخگویی به امورات و مشکلات مردمی، پیش از شروع خطبه های نماز جمعه این هفته (۱۶ اردیبهشت ماه) تبریز، برنامه "میز خدمت" شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی در محل مصلای حضرت امام خمینی (ره) دایر شد.
 در این برنامه، مدیرعامل ، معاونین و جمعی از مدیران شرکت به صورت مستقیم و چهره به چهره با مراجعین دیدار و پاسخگوی سوالات و امورات آنان شدند.
 ارائه خدمات مشترکین، پاسخگویی به سوالات و درخواست های مربوط به مسائل توزیع برق و به ویژه خرید انشعاب، تشریح وضعیت تامین، توزیع و شیوه های مدیریت مصرف از سوی شهروندان محترم از جمله فعالیت ها و اقدامات مدیران شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی در میز خدمت این هفته نماز جمعه کلانشهر تبریز بود که حدود ۳ ساعت به طول انجامید.
مهندس اکبر فرج نیا مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی در گفتگویی، هدف از برپایی میز خدمت در مصلای حضرت امام خمینی و پیش از خطبه‌های نماز جمعه را علاوه بر کاهش فاصله بین مردم و مسئولین شرکت و تکریم ارباب رجوع، تسریع در حل مشکلات و درخواستها و رفع موانع موجود در مسائل خدمات شرکت اعلام کرد.
وی افزود: در تمامی مناطق ۱۹ گانه شهرستانی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی نیز "میز‌خدمت" دایر می باشد و مردم بزرگوار علاوه بر مراجعه حضوری به ادارات مربوطه، می توانند بدون مراجعه حضوری از طریق الکترونیکی و مراجعه به سایت شرکت از جمله اپلیکیشن "برق من" نیز خدمات خود را دریافت نمایند.
مسئولین شرکت توزیع برق آذربایجان شرقی در پایان این برنامه میز خدمت، در نماز جمعه شهر تبریز به امامت حاج آقا آل هاشم نیز  شرکت کردند.
شایان ذکر است همزمان با شرکت توزیع برق آذربایجان شرقی، شرکت‌های توزیع برق تبریز، آب منطقه‌ای ، آب و فاضلاب استان، گاز و مخابرات نیز با برپایی میز خدمت، به امورات و مشکلات شهروندان محترم رسیدگی کردند.