سه شنبه 7 تير 1401
تاریخ : دوشنبه 23 خرداد 1401
کد 1384

برگزاری جلسات توجیهی مدیریت پیک بار تابستان پیش رو برای چهار واحد بزرگ فولاد در شهرستان بناب

به منظور هماهنگی بیشتر با صنایع بزرگ استان جهت همکاری در مدیریت پیک بار تابستان پیش‌رو، شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی اقدام به برگزاری "جلسات توجیهی" با مدیران این واحدها می نماید.
 در جلسات توجیهی روز یکشنبه (۱۸ اردیبهشت ماه) این شرکت با مجتمع های فولاد شهرستان بناب، مهندس دیبامهر مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت و مهندس یزدانی مدیر برق این شهرستان، با حضور در چهار واحد بزرگ تولید فولاد تدابیر و راهکارهای لازم برای گذر از پیک بار تابستان پیش رو را در دیدار با مدیران مجتمع های فولاد صنعت بناب، فولاد ظفر، فولاد نوین گستر و فولاد جاوید، مطرح و برای آنان تبیین نمودند.
 در این بازدیدها که حدود پنج ساعت به طول انجامید، این دو مدیر مجموعه شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی همچنین لوح‌های تقدیر مهندس فرج نیا مدیر عامل شرکت را به مدیران عامل کارخانجات فولاد مذکور به پاس همکاری شایسته در "مدیریت پیک بار" سال گذشته اعطاء نمودند.
 شایان ذکر است جلسات توجیهی مذکور، تا پایان پیک بار تابستان، در کلیه شهرستانهای حوزه خدمات شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی برای مشترکین عمده صنعتی و دیماندی انجام می گیرد.