سه شنبه 7 تير 1401
تاریخ : دوشنبه 23 خرداد 1401
کد 1387

گزارشی از مراسم تکریم و معارفه مدیران قبلی و جدید مدیریت توزیع برق شهرستان سراب

مراسم تکریم و معارفه مدیران سابق و جدید توزیع برق شهرستان سراب با حضور مهندس اکبر فرج نیا مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی برگزار شد.
 در این مراسم که پیش از ظهر روز شنبه ۲۴ اردیبهشت ماه در محل مدیریت توزیع برق سراب ترتیب یافت، ضمن قدردانی از خدمات ارزشمند ۱۲ساله مهندس رضا آراسته، مهندس جواد مزین به عنوان مدیر جدید توزیع برق شهرستان سراب معرفی شد.
 در این مراسم که آقای سلطانی نسب بخشدار و نماینده فرمانداری شهرستان سراب و مهندس سیار معاون منابع انسانی شرکت توزیع برق آذربایجان شرقی نیز حضور داشتند، مهندس فرج نیا مدیر عامل شرکت طی سخنانی ضمن قدردانی از سالها خدمت صادقانه و بی شائبه مهندس آراسته در مدیریت توزیع برق سراب گفت:  مهندس آراسته یکی از مقاطع ارزشمند خدمات خود را در مدیریت توزیع برق سراب با سربلندی به پایان رساند و آماده خدمت در سنگر دیگری از مجموعه شرکت توزیع برق استان می باشند.
 وی از این که مهندس آراسته در طول ۱۲ سال خدمت در این شهرستان همواره موجبات رضایتمندی مردم را فراهم آورده، صمیمانه قدردانی کرد.
 مهندس فرج نیا همچنین در ادامه این مراسم، مهندس جواد مزین را که از مسئولین خوشنام شرکت می باشند و پیش از این، به عنوان رئیس اداره برق "بخش مهربان" بودند، به عنوان مدیر جدید توزیع برق شهرستان سراب معرفی و از تمامی همکاران خدوم این مدیریت درخواست کرد تا در پیشبرد اهداف خدمات رسانی به مردم در این شهرستان، کمک حال مهندس مزین باشند.