يکشنبه 16 مرداد 1401
تاریخ : يکشنبه 2 مرداد 1401
کد 1416

برپایی چهارمین میز خدمت شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان‌شرقی در مصلی اعظم امام خمینی (ره) تبریز

پیش از ظهر روز جمعه ۳۱ تیرماه، چهارمین "میزخدمت" شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی در سال جاری در راستای ارائه خدمات مطلوب ، تکریم ارباب رجوع و دیدار مردمی در مصلی حضرت امام خمینی (ره) تبریز پیش از خطبه های نماز جمعه برپا شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان‌شرقی در این "میز خدمت" که با حضور مدیرعامل ، معاون خدمات مشترکین و معاون بهره برداری این شرکت برپا گردید، به سوالات، مطالبات و سایر امورات مردم پاسخ داده شد.
مهندس اکبر فرج نیا مدیرعامل در حاشیه این برنامه، با اشاره به اهمیت اتحاد و همدلی مردم و مسئولان، بر رفع مشکلات و پاسخگویی به خواسته ها ، مطالبه های مردم و تکریم ارباب رجوع توسط کارکنان صنعت برق تاکید کرد و گفت: برپایی "میز خدمت" در میعادگاه نماز جمعه توسط ارگان ها و دستگاه های مختلف بویژه ادارات برق، برای بررسی مشکلات و پاسخگویی مسئولان به امورات مردم، بسیار موثراست.
وی هدف از برپایی میز خدمت را بررسی مشکلات و پاسخگویی مسئولان به نیازهای مردم، سرعت بخشی در خدمات رسانی و ارتقای کمی و کیفی سطح خدمات به مردم و دیدار بدون واسطه و به صورت مستقیم مردم با مسئولان دستگاههای اجرایی عنوان کرد.
گفتنی است همزمان با حوزه ستادی شرکت، در مدیریت های ۱۹ گانه شهرستانی شرکت نیز "میزخدمت" مشابهی با هدف رسیدگی چهره به چهره به امورات مردمی برپا گردید.