Aa
چهارشنبه 19 بهمن 1401
تاریخ : شنبه 12 آذر 1401
کد 1437

گردهمایی معاونین منابع انسانی دستگاه‌های اجرایی استان در شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی

برای نشستی تحت عنوان "عملیاتی نمودن مولفه های ارتباطات در سطوح سازمانی"
با حضور معاونین منابع انسانی دستگاه‌های اجرایی استان، نشستی تحت عنوان "عملیاتی نمودن مولفه های ارتباطات در سطوح سازمانی" روز دوشنبه ۷ آذرماه در شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی برگزار شد.
 در این جلسه توجیهی - آموزشی که علاوه بر معاونین منابع انسانی دستگاه‌های اجرایی استان، دکتر فتح زاده معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان آذربایجان شرقی نیز حضور داشت، دکتر محمود عجمی از مشاوران بین المللی "توسعه مدیریت"، مدرسی جلسه را بر عهده داشت.
 دکتر عجمی در این نشست دو ساعته، ضمن تبیین مولفه های ارتباطات در سطوح مختلف سازمانی، تحول مدیریت سازمان از "مکتب کلاسیک" به "مکتب یادگیری" مدیریت را نیازمند زمینه سازی مناسب برای درک ایده ها و مفاهیم جدید این مکتب دانست و گفت: این موضوع مهم، در حال حاضر نه تنها در اذهان مدیران ارشد بلکه همه سطوح مدیریتی سازمان هاست.
 دکتر عجمی همچنین در ادامه سخنان خود، پیرامون آشنایی با دیالوگ (گفتگوی همه جانبه) و مجهز شدن به معانی و مفاهیم مشترک در ایجاد همگونی در مفاهیم غیرمشترک و نیز خلق مفاهیم جدید مشترک نیز مواردی را برای حاضرین بیان داشت.
 مدرس جلسه افزود: اهمیت دیالوگ به مثابه بستری برای اجرایی کردن قوانین سازمان یادگیرنده، اهمیتی روزافزون یافته و می رود تا خود، به عنوان یکی از دیسیپلین های یادگیری (خود انظباطی) جایگاهی درخور یابد.
 به گفته مهندس رضا سیار معاون منابع انسانی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی، هدف از برگزاری این گردهمایی، تبیین اهمیت مدیریت و نقش آن در پیشرفت و توسعه و آشنایی با مفهوم اصول و قوانین تکاملی آن بوده است که ایجاب می نماید با دقت بیشتری  کنکاش گردد تا در پرتو آن، درک عمیق‌تری از این نقطه عطف در تحول و تکامل حیات بشری حاصل گردد.
 گفتنی است این گردهمایی با هماهنگی دفتر توسعه مدیریت و تحول اداری شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی و دفتر توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی ترتیب یافته بود.